Deze vrijstaande villa staat aan de rand van het Eerdebos in Den Ham, Overijssel. Het huis beschikt over 7 slaapkamers en is ideaal voor een familievakantie. Je kunt relaxen in de sauna of geniet van de zon in de ruime tuin.
In het Eerdebos kun je uitstekend fiets- of wandeltochten maken. Tussen Den Ham en Ommen ligt natuurgebied het "Eerder Achterbroek", dat vanuit dit huis goed te bereiken is. In dit natuurgebied is ook "Landgoed Eerde" met kasteel Eerde gesitueerd. Proef het landelijke leven van het brinkdorp Den Ham in Twenterand en ontdek de mooie gebieden Salland, het Overijssels Vechtdal en Twente.
Aan de open haard in de zitkamer kun je na een frisse boswandelingen opwarmen en in de recreatieruimte nodig je je gezelschap uit voor een potje tafelvoetbal of tafeltennis. Kinderen kunnen zich op de trampoline in de omheinde privétuin vermaken, terwijl je een vleesje braadt op de barbecue. Er zijn maar liefst 6 parkeerplaatsen Netflix, ESPN Eredivisie, een kinderbed, -stoel en -box zijn beschikbaar.
Het echte voordeel van het huis, dit komt terug in veel waarderingen, is dat het groot is en ruimtelijk. Zelfs al ben je er een week met 12 personen, dan loop je elkaar niet in de weg.
Oppervlakte huis : 285 m²
We vonden ons verblijf in het huis aan de Ganzemars super fijn, alles was aanwezig om ons verblijf zo aangenaam mogelijk re maken. Groot en klein kon zich vermaken. Ieder (11 ) had een prima bed, de keukeninventaris was meer dan kompleet. We hebben leuke herinneringen gemaakt.
De villa was zeer ruim voor 10 personen. Gezellig ingericht, goede slaapkamers met goede bedden. Op de benedenverdieping een aparte slaapkamer met badkamer, heel fijn. Een grote tuin met veel zitjes. Een speelschuur met tafeltennistafel, dartbord, pooltafel en tafelvoetbalspel. Rustig gelegen in Den Ham, supermarkt op 400 meter. Was fantastisch.
Heerlijk huis met een warm welkom met volop kerstverlichting, twee kerstbomen en een heerlijke taart. Niet alleen heel compleet maar ook heel gezellig ingericht!
We hebben genoten!!! Het was prettig binnen komen hier, De radio aan, een kaarsje, wijntje, koeken zelfs voor de honden was wat lekkers!! HÃÃl erg leuk, Daardoor voelde wij ons Ãcht welkom, Ook werden we met een bordje geÃnformeerd dat we aan de overkant verse eieren konden halen, Er is zelfs een handgelapparaat bij de voordeur aanwezig, om je handen te kunnen ontsmetten nu de covid problematiek actueel is, Hoe attent, Ook al zijn de huiseigenaren niet aanwezig, toch voel je de persoonlijke touch en dat het belang van de gasten voorop staat, Wat lagen de bedden heerlijk, Echt werkelijk alles was aanwezig en van alle gemakken voorzien, Een sjoelbak, dozen met spelletjes, in de keuken ontbrak het aan niets en wat is ie ruim, een smart tv, uitgebreide badkamers, Noem maar op, Wij komen graag nog eens terug, Een heerlijk ruim huis in een fijne omgeving,
Prachtig ruim luxe huis. Supervolledige grote moderne keuken. Heerlijke overkapping. Schuur met veel speelmogelijkheden voor jong en oud. Goede bedden. Ruime slaapkamers met schoon sanitair met verwarmde vloer. Prachtige wandelbossen dichtbij. Ruime tuin, goed af te sluiten voor onze hond. Kortom, toplocatie!!
Bei der Ankunft wurden wir durch das Haus geführt, Die Unterkunft war hochwertig eingerichtet, die Küche war mit allem ausgestattet. Die Kinder nahmen sofort die Spielscheune und das Spielzimmer in Beschlag. Der Hund war gut geschützt, da alles eingezäunt war. Im Haus und auch im Außenbereich gab es genug Platz für alle. Die Umgebung kann ich nicht beurteilen, da wir die 2,5 Tage in der Unterkunft geblieben sind.
Een geweldige ontvangst en rondleiding door de eigenaar.. Een fantastisch ruim en super schoon huis met prachtige keuken en ruim voldoende huisraad. Alle slaapkamers voorzien van boxspring bedden. Een ruime tuin met een prachtige veranda en BBQ. Een heerlijk speelhonk met Poolbiljart, tafeltennis en tafelvoetbal! Er stond zelfs een heerlijk wijntje en koek klaar.
Top huis. Mooi schoon en een fijn welkomst.
prima ontvangst, mooi huis !
Ik vind dat VillaXL een hele mooie, makkelijke en duidelijke website heeft, Gebruiksvriendelijk en alles wat ik graag wil weten over een vakantiehuis is er op te vinden, Voor mij is er geen duidelijkere website voor het zoeken van een vakantiehuis dan de website van VillaXL, Service is ook helemaal oke, Niets op aan te merken, Helemaal in orde
Wij vinden de site van VillaXL een erg prettige website, Heel overzichtelijk, Als wij een vakantiehuis zoeken hebben wij allemaal eisen waaraan de woning voor ons moet voldoen, Op de "VillaXL"site zie je heel duidelijk wat voor woning het is en of woning aan jouw eisen voldoet, Wij boeken daarom alleen bij VillaXL , Er wordt bovendien heel goed gecommuniceerd door VillaXL, Wij zijn helemaal tevreden met VillaXL,
Heerlijk huis met veel ruimte, dicht bij het bos. Voldoende bedden met privacy voor 8 tot 10 volwassenen, daarnaast nog ruimte voor kinderen. Leuke zitruimte om de open haard. Prima keuken, wel wat weinig glaswerk. Poolbiljart is een leuke aanvulling.
aankomst was prima, Mini heeft ons een rondleiding gegeven door het huis en alles zag er prima uit.
Erg vriendelijke ontvangst. Er stonden ook lekkere dingen en er waren allemaal lampjes aan. Heel gezellig.
Wij hebben met 3 gezinnen met kleine kinderen genoten van een heerlijk verblijf in de Ganzenmars. De huiselijke sfeer en het feit dat het huis van alle gemakken -ook voor de kleintjes- is voorzien, maakte ons verblijf helemaal af. Wij hebben heerlijk gewandeld in de omgeving en de tuin bij het huis was ook erg uitnodigend: ontzettend leuk dat er in de tuin zelfs wat herfst/halloween decoratie aanwezig was.
Zeer vriendelijke ontvangst, goede rondleiding in een sfeer vol huis
Zeer vriendelijke ontvangst, gaf direct al een goed gevoel. Accommodatie is goed geen mankementen. Mooie omgeving, prachtige natuur.
Ruime nette complete accomodatie Omgeving landelijk
Wij boften enorm met het weer, we konden veel buiten vertoeven en eten aan de lange tafel buiten. Er was veel om mee te spelen voor de kinderen, de play station was favoriet. Mooie slaapkamers, keuken perfect, en de omgeving is natuurlijk prachtig. Wij waren , alle elf zeer tevreden. ( een klein handdoeken om na het douchen op te staan, hebben we gemist); vriendelijke groet Truus Dijkstra-holstein
heel goed ontvangen super vriendelijke mensen alles in huis was top wij met 11 mensen hebben ons super geamuseerd voor ieder wat wils ook de kleine en grote kinderen geen min punten met vriendelijke groeten
Het huis was heel mooi. De gastvrouw stond ons op te wachten zoals afgesproken met de nodige uitleg. We waren blij om te zien dat er aan alles gedacht was voor kleine kindjes en voor eerste gebruik in de keuken/badkamer. Tophuis! Aanrader!
We hebben erg genoten. Prima voorzieningen en voldoende ruimte. Prachtige, zeer complete keuken en 2 badkamers, waarvan 1 heel mooi en modern ( wel probleempje met afgebroken doucheknop, waardoor het water nu maar op 1 temperatuur kon, maar dat zou hersteld worden voor de volgende huurder). Bedden fijn opgemaakt en ook handdoeken en keukendoeken aanwezig. 3 verschillende koffie-apparaten, zodat ieders voorkeur aanwezig was. 2 puntjes, waar verbetering mogelijk is en wat ons heeft weerhouden van een 5-sterrenbeoordeling Er zaten niet overal horren (wel veel muggen en vliegen!) en we misten in de tuin (ondanks de loungeset en de picknicktafel) een paar stevige stoelen, om te zonnen of op het gras te zitten. De stoelen die er waren, waren erg oud en/of er zaten al barsten in, zodat we er. Iet goed in durfden te gaan zitten.
Mooie schone accommodatie, genoeg te doen voor mensen die van spelletjes houden. Alles is aanwezig en we kwamen niets te kort. Ook prettig dat er allerlaagste dingen aanwezig waren zoals zeeppompjes hand/vaatdoeken etc. Ook de grote overkapping buiten en de tafeltennis in de schuur waren perfect als er af een toe een buitje viel. Kortom erg genoten met de vrienden!
Die Anreise war super unproblematisch und ein äußerst herzlicher Empfang. Die Unterkunft ist sehr geräumig, toll eingerichtet und sehr gemütlich!
Geweldig huis om lekker een lang weekend door te brengen. Wij hebben het huis gehuurd voor een weekend weg met vrienden tijdens de Paasdagen. We hebben echt heerlijk genoten. Het huis is van alle gemakken voorzien en volledig uitgerust! Het ontvangst van Mini was ook zeer goed!
Mooi groot huis met verschillende kamers. Sfeervol ingericht, ook aan de kinderen gedacht qua binnen en buitenspeelgoed. Zeer grote keuken en mooie lange eettafel voor iedereen. Het lag wel wat meer in een woonwijk dan wij hadden gedacht qua foto's.
Wij werden zeer vriendelijk ontvangen, en kregen een rondleiding door heel het huis. Wij konden indien nodig altijd contact opnemen met de verantwoordelijke van het huis. Het huis was voorzien van alle mogelijke comfort en benodigdheden. Zeer rustige omgeving, en mooie natuur.
Vriendelijk ontvangst
Fantastisch familie huis. Van alle gemakken voorzien. Ideaal ook voor kinderen. Spelletjes in overvloed en speelzolder
aankomst prima. Fantastisch huis. Eind van de straat mooie wandeling. supermarkt en eetmogelijkheden fijn in de buurt.
Fijne, persoonlijke ontvangst. Alles super netjes en schoon. Een heerlijk groot huis, waar het je aan niets ontbreekt. Veel ruimte voor de kinderen om te spelen, zowel binnen als buiten en ook veel spelletjes en speelgoed aanwezig. Mooie omgeving om te wandelen. We hebben echt genoten. Als ik dan toch een tip mag geven, donkere gordijnen in twee slaapkamers boven.
Zeer goede ontvangst door en zeer enthousiaste gastvrouw. Accommodatie erg compleet. Voelde goed.
Hartelijk ontvangen door Mini. De villa overtrof onze verwachtingen. Omgeving ademde ruimte en rust, al werkte het weer niet erg mee.
Heerlijk weekend weg gehad in dit verblijf. Er was meer aanwezig dan dat we in eerste instantie voorzien hadden. Genoeg ruimte en faciliteiten voor onze groep, helemaal top!
Comfortabel huis met veel extra’s. Genoeg te doen voor kleine, maar ook grote kinderen. Zeker geschikt voor familiebijeenkomsten. Wij hebben onze 40 jarig huwelijksfeest gevierd met kinderen en kleinkinderen. Iedereen heeft het naar zijn zin gehad. Ontvangst was erg hartelijk.
Uitstekende locatie met fraaie omgeving Werden netjes ontvangen en er stond een welkom pakketje klaar.
We werden gezellig hartelijk ontvangen. Koek en chocolade lagen al klaar. Het huis maakt meteen een thuis indruk door de sfeervolle aankleding. De omgeving is ruim en wijds. We hebben in het dorp een kookworkshop gedaan. Alles in en rondom de spelletjes voorzieningen helemaal top
zijn goed ontvangen ,Er lag een chocolade reep en koekjes klaar. accommodatie was goed, en lag in een mooie omgeving.
Um das wichtigste zuerst zu sagen Das Haus ist wunderschön. Die Zimmer sind groß und die Betten komfortabel. Die Umgebung ist sehr schön und ruhig. Das Haus ist etwas außerhalb gelegen, aber noch nahn genug am Stadtzentrum, dass man alles gut zu Fuß erreichen kann. Das Haus selbst hat selbst mit 11 Leuten genug Platz, so dass man sich nicht auf den Füßen steht. Alles in allem ist das Haus sehr schön und modern eingerichtet und wir haben uns sehr wohl gefühlt.
Om 16.00 uur stond er al iemand voor ons klaar en konden we gelijk in het huis. Prachtig groot huis, meer dan genoeg ruimte. Een aparte extra tv ruimte ideaal voor de voetballiefhebbers. Veel speelgoed voor de kinderen, luxe keuken met alles erop en eraan. Mooie omgeving, mooi fietsen daar.
Wir sind nett empfangen worden und uns wurde das Haus gezeigt. Es ist ein gut eingerichtetes Ferienhaus und wir haben uns sehr wohl gefühlt. Das Wetter war super und wir haben nur einen kleinen Ausflug gemacht. Schloss Eerde und Ommen. Hat uns gefallen.
Geweldige tijd gehad met de familie! Leuke omgeving om erop uit te trekken! Al het nodige was aanwezig in het huis en op wandel afstand van de supermarkt.
Op een zorgvuldige manier door de eigenaresse ontvangen. Ruime accomodatie. Feitelijk zijn er 6 slaapkamers. Het is een woonhuis in een wijk van Den Ham. De koelkast is naar verhouding klein.
Het huis was schoon. Bedden keurig opgemaakt. Voldoende servies goed en bestek, maar ik miste een paar borrelglaasjes.
Gastvrij. Mooie locatie. Prima voorzieningen
Großzügiges Haus,dass für die Erstbenutzung schon sehr gut ausgestattet war. Was wir vermissten wird angeschafft werden. Wir machen seit Jahren Mehrfamilienurlaube und dies war das beste Haus bisher. Sehr freundliche und zuvorkommende Gastgeber. Empfehlen können wir für einen ausgedehnten Spaziergang Eerde in der Nachbarschaft und Zwolle und Kampen als Städtetrips. Mit etwas mehr Zeit wären wir auch noch an das Iisel Meer gefahren.