Als u de binnenplaats van dit bijzondere vakantiehuis oprijdt, wordt u direct betoverd door een authentieke fijne sfeer uit vervlogen tijden. Dit eeuwenoude, maar uiterst goed gerenoveerde en ingerichte huis zal u omarmen als een echt thuis. Alle ruimtes zijn groot, mooi en comfortabel ingericht. De keuken heeft werkelijk alles wat u zich wenst aan apparatuur, zodat u zonder problemen heerlijke maaltijden voor uw familie en/of vrienden kunt bereiden. Twee van de 4 slaapkamers bevinden zich in het torentje, en zijn vanuit de woonkamer bereikbaar. Ze zijn boven elkaar gelegen en open verbonden met een trap.
Rondom het huis vindt u verschillende terrassen om te ontbijten, te lunchen, te aperitieven, te dineren of lekker te luieren. Vanuit de beschutte binnenplaats loopt u zo naar uw privé zwembad, alwaar u nog een overdekt terras vindt, zodat u uw eventuele kinderen ofwel vanaf de ligweide ofwel vanaf het terras kunt gadeslaan.
De kans is groot dat u alleen maar op deze heerlijke plek wilt blijven, maar in de buurt is ook van alles te beleven!
Direct vanuit uw huis kunt u wandelen in de bossen en fietsen, en op maar 13 km afstand vindt u het gezellige dorp Montignac met veel restaurantjes, winkeltjes en natuurlijk de beroemde grotten van Lascaux. Op de rivier de Vézère, die door Montignac loopt, kunt u mooie kano tochten maken. Iets verder, na 27 km, vindt u het mooie Lac du Causse, een groot meer met stranden, alwaar u ook andere watersporten kunt beoefenen. Het historische Sarlat-la-Canéda vindt u op 17 km afstand en is zeker een bezoekje waard!
Om een balletje te slaan kunt u terecht op een van de mooie golfbanen in Vitrac (9 holes op 28 km), of in Brive (18 holes op 32 km). Een bezoek aan Gourdon (41 km) is ook zeer aan te raden.
Interessant zijn het imposante kasteel van Fénelon (33 km) en de Jardins d'Eyrignac (15 km), het pareltje van de Franse tuinarchitectuur, en natuurlijk Roque Saint-Christophe, een grote rots met rotswoningen aan de rivier de Vézère op 30 km afstand.
Oppervlakte huis : 160 m²
We werden heel hartelijk ontvangen door de eigenaren. Uitgebreide enthousiaste rondleiding gehad. Een geweldig huis in een geweldige omgeving.
The house is in a secluded hamlet and is beautiful. You really feel at home there and is decorated with exquisite taste. The owners greeted us warmly and explained everything about the property when we arrived.
Fantastische ontvangst... Heel erg behulpzaam en attent
Wij waren hier van 06/07/2019 tem 20/07/2019, met 6 personen. Van het eerste tot het laatste moment was het genieten. We werden onthaald door lieve eigenaars die ons een eerste rondleiding gaven en ons ook al direct enkele tips meegaven van wat er in de omgeving te beleven valt. Dat is dan ook heel wat, met ochtend en ook avond marktjes, gezellige restaurantjes, prachtige stadjes en tuinen, kajakken op de Vézère of de Dordogne, ... Dan was er ook nog rustig ter plaatse blijven, waar alles wat beloofd werd ook werkelijk werd waargemaakt. Een comfortabel huis met werkende WIFI, Tv, een goed uitgeruste keuken voor onze keuken chef, verschillende zit en lig hoekjes, in de zon en ook in de schaduw, een aangenaam zwembad, een prachtige omgeving, ... Een absolute aanrader!!!