Huiscode: NL-5721-01
8
Vakantiehuis The Family House
Asten (Asten) Noord-Brabant, Nederland
14
5
3
Toevoegen aan mijn favorieten
Bel ons
vandaag bereikbaar tot 17.30

Faciliteiten

Oppervlakte huis : 160 m²

Parterre
Hal
Zitkamer
Tv (satelliet), Open haard, Radio, Cd-speler
Eetkamer
Open keuken
Fornuis (4 kookplaten), Koffiezetapparaat, Combimagnetron, Afwasmachine
Slaapkamer
2-pers. bed
Badkamer
Bad met douche, Wastafel
Toilet
Bijkeuken
Vriezer, Wasmachine
Op de 1e etage
Slaapkamer
4x 1-pers. bed, 2-pers. bed, Wastafel
3x Slaapkamer
2x 1-pers. bed
Badkamer
Douche, Wastafel
Toilet
Algemeen
Verwarming (CV)
Terras
Tuin (privé)
Tuinmeubilair
2x Bbq
Parking
Speeltoestellen
Kinderbed
Kinderstoel
Reviews
8
Erg Goed
60 reviews
Dhr. Jaakke Nederland
Verblijfsdatum: vr 01-06-2018 - zo 03-06-2018

Fijne ontvangst door de eigenaresse. Het huis is netjes (goede douches) maar verwacht weinig moderns We waren met een groep van 12 man en daarvoor was t huis en het bijbehorende veldje perfect. Voetbalgoaltje, bbq's en kampvuur deden de rest. Al met al een geslaagd weekend op een fijne plek.

Dhr. Peelen Nederland
Verblijfsdatum: vr 16-06-2017 - zo 18-06-2017

De verhuurder is vriendelijk maar heeft duidelijk geen zin in de 'rompslomp' van de verhuur. Zegt dat het allemaal niet te veel tijd moet kosten. De ontvangst bestond uit deur open doen vertellen dat de voordeur stuk is (later blijkt dat er veel meer stuk is) wijzen op een rommelig boek met informatie over de omgeving (met mededeling dat het wel verouderd is), de sleutel overhandigen. De prijs staat in geen verhouding tot de kwaliteit. De uitrusting is karig en van slechte kwaliteit schaar, messen zijn bot pannen incompleet, afgebroken handgreep alleen een tafelmodel kleine koelkast, veel te klein voor een groepsverblijf (tot 14 personen) 1 draai-kiep-raam hangt op 1 scharnier tuinstoelen zijn krakkemikkig, 1 stort meten in cd-speler stuk (die is de dag erop vervangen door een andere) bedden kraken. Maar als groep hebben we er met elkaar wat van gemaakt!

Dhr. Vaupell Nederland
Verblijfsdatum: vr 09-06-2017 - zo 11-06-2017

Aankomst gewoon, eigenares was aanwezig ,heeft de sleutel over handigd , het VillaXL boek laten zien en ging weg.De accommodatie, erg gedateerd,jaren 60. Omgeving en uitzicht landelijk

Mevr. Van Riet Nederland
Verblijfsdatum: vr 14-04-2017 - ma 17-04-2017

Leuk huis, beetje donker. Gastvrije eigenaar. Omgeving is mooi. Je kunt van het huis uit leuke uitstapjes maken.

Dhr. Gouwerok Nederland
Verblijfsdatum: vr 17-03-2017 - zo 19-03-2017

Prima vakantiehuisje! Het OV komt tot een paar honderd meter van de deur, dus het is goed bereikbaar. Een auto is verder wel handig voor boodschappen e.d., de bus gaat namelijk maar één keer per uur en rijdt niet op zondag. Al het nodige was aanwezig en we pasten alle 12 tegelijk aan tafel. Al met al een prima huisje voor een grote groep.

Dhr. Brouwer Nederland
Verblijfsdatum: vr 08-07-2016 - ma 11-07-2016

Met vrienden naar 'The Family House' geweest. De gastvrouw is ontzettend gastvrij! Ideaal huis voor (bevriende) gezinnen met kinderen. Voor de kinderen is er alle ruimte om te spelen, voor de ouderen kan er in alle rust genoten worden van de omgeving. Voor vrienden iets minder geschikt, aangezien grotere steden als Eindhoven en Helmond net even te ver zijn.

Dhr. Helfrich Nederland
Verblijfsdatum: vr 27-05-2016 - zo 29-05-2016

Erg leuk huisje. Bij lekker weer is er zat ruimte voor 14 man, dat je elkaar niet op de lip zit. Alle voorzieningen die je wil zijn aanwezig, zoals bbq's en een voetbaldoeltje. Aanrader voor degene die in rust en stilte willen genieten van hun gezelschap.

Dhr. Sleebos Nederland
Verblijfsdatum: vr 07-08-2015 - vr 14-08-2015

Het huis is ruim evenals de tuin met de speelattributen. Het voetbalgoaltje is door de kleinzoon van 9 veel gebruikt om vrije- trappen te oefenen. De volwassenen hebben zich ook prima vermaakt, mede door de 2 aanwezige bbq's. Zelfs de hond hoefde zich niet te vervelen. Het huis is heel geschikt voor families met (groot) ouders en grote en kleine kinderen.

Mevr. Kriek Duitsland
Verblijfsdatum: vr 22-05-2015 - ma 25-05-2015

Prima plek voor een groep met kleine kindjes. Binnen ruim en alles bij de hand (o.a. een wasmachine en twee (nieuwe) bbq's), buiten een terras en ruime tuin met speeltoestellen en een voetbaldoel. Relaxt weekend hier gehad!

Dhr. Littmann Duitsland
Verblijfsdatum: vr 03-04-2015 - ma 06-04-2015

Wir hatten einen sehr angenehmen Aufenthalt im Family House. Zwar ist die Ausstattung nicht die modernste, allerdings ist der Garten sehr gut zum erholen. Insgesamt kann ich das Haus weiterempfehlen

Vertalen naar het Nederlands
Dhr. Van Zijverden Nederland
Verblijfsdatum: vr 06-06-2014 - ma 09-06-2014

Pinksteren 2014 was vooral warm en mooi! Dan is The Family House een ideaal verblijf binnen koel, achter het huis een beschaduwde zone en een prima sport- en doe-veld. De directe omgeving is karakteristiek voor het Peellandschap en op korte afstand zijn attracties van diverse aard. De gastvrouw is allervriendelijkst en je bent er zo vrij als een vogeltje. De accommodatie was gewoon goed. O ja, en de asperges zijn er heerlijk!

Dhr. Wolf Nederland
Verblijfsdatum: ma 29-04-2013 - vr 03-05-2013

Het was gezellig om met de hele familie (3 gezinnen) bij elkaar te zijn in dit echte familie huis. We hebben er van genoten. Het huisje is niet luxe, maar biedt voldoende mogelijkheden om er een midweek te bivakeren. Kortom: lekker knus huis.

Mevr. Bakker Nederland
Verblijfsdatum: ma 06-08-2012 - vr 10-08-2012

heerlijke week gehad prima weer omgeving

Dhr. Tom België
Verblijfsdatum: vr 11-05-2012 - zo 13-05-2012

de rustige en landeljke omgeving en de gastvrije ontvangst in de lokale en iets minder lokale kroegen maakte ons verblijf memorabel

Dhr. Th Voet Nederland
Verblijfsdatum: vr 27-04-2012 - vr 04-05-2012

Het was een mooie omgeving daar hebben we met zijn allen van genoten een mooi huis maar wel moeten ze de gebreken oplossen

Dhr. Vandebriel België
Verblijfsdatum: vr 11-11-2011 - zo 13-11-2011

Dit is een prima huisje voor wie rust zoekt. De afgelegen streek biedt veel mogelijkheid tot ontspanning. Ook voor een weekendje met vrienden is dit een ideale locatie. Het huisje zelf is geheel in orde en zeer gezellig.

Mevr. Kruyels Nederland
Verblijfsdatum: vr 11-03-2011 - zo 13-03-2011

De locatie is prachtig en het huisje is ruim genoeg voor ons (familie met 8 volwassenen, 5 kinderen en 1 baby). De kinderen konden zich helemaal uitleven in de enorme tuin. Jammer dat veel spullen vies in de kastjes stonden maar verder hebben we het geweldig gehad.

Dhr. Hamacher Duitsland
Verblijfsdatum: vr 31-12-2010 - ma 03-01-2011

Das Haus ist sehr sauber und groß genug für 14 Personen. Die Einrichtung ist einfach aber ausreichend. Wir waren mit einer Gruppe von 14 jungen Leuten. Haben sehr viel Spaß gehabt. Man ist ungestört in ruhiger Lager, aber auch schnell in großen Städten wie VEnlo oder EIndhoven. Wir sind nett von der VErmieterin empfangen wurden. Es lief alles sehr unkompliziert ab.

Vertalen naar het Nederlands
Mevr. Kettering Nederland
Verblijfsdatum: vr 26-11-2010 - zo 28-11-2010

Een fijn weekend hebben we in dit huis gehad. De vloerverwarming was erg aangenaam en het huis was gezellig en sfeervol. Het staat in de buurt van Eindhoven waar je veel leuke dingen kunt doen. Het huis is zeer geschikt voor verschillende soorten vakanties en mensen. Groetjes LKF!

Dhr. Boone België
Verblijfsdatum: ma 01-11-2010 - vr 05-11-2010

Mooie regio. Prachtige bossen. Aangenaam huisje als uitvalsbasis voor uitstappen. Zeer gemoedelijk ontvangst. De kinderen hebben een mooie vakantie gehad. Bedankt.

Mevr. Vonk Nederland
Verblijfsdatum: vr 24-09-2010 - zo 26-09-2010

Het huis is groot en de tuin is groot met wat speeltoestelen voor de kinderen. Er mogen 3 honden mee, maar er is geen afsluiting van de tuin. De honden kunnen dus niet loslopen, want de weg loopt op zo'n 6 meter afstand langs het huis. De bedden zijn groot in aantal, maar niet geschikt voor volwassen. Ze zijn zeer zacht. De borg van ? 150,00 die betaalt moet worden bij aankomst, wordt maximaal na14 dagen teruggestort volgens de gegevens. Voor ons is het nu 15 dagen later en nog geen cent teruggezien, ondanks dat wij het huis in dezelfdee staat hebben achtergelaten als het was toen wij erin kwamen. Dit is zeer frustrerend.

Dhr. Annys België
Verblijfsdatum: ma 16-08-2010 - vr 20-08-2010

Het hele gezin heeft super hard genoten van de vakantie en er is al gesproken om weer terug te boeken.

Dhr. Edgar Verenigd Koninkrijk
Verblijfsdatum: vr 30-07-2010 - vr 06-08-2010

This house is a fabulous holiday home for families. It lies next to a pig farm amidst fields and woods. There are many nice attractions to visit, like the Efteling theme park, the local markets, hiring cycles, museums and the national park De Groote Peel, which is on the doorstep. We would highly recommend to take your own pillows and possibly a musquito net if you are prone to bites. Mattresses are a little on the soft side so not ideal for backsufferers. Also beware of the shower upstairs as it leaks. Otherwise I can recommend this house for the garden and privacy it gives. Inside the cupboards are cramped full of games and toys for rainy days. There is plenty of room for a large family. And plenty of nice places to visit in the area. We also enjoyed a wonderful barbecue and the children could play very safely in the large garden.

Vertalen naar het Nederlands
Mevr. Jonkman Nederland
Verblijfsdatum: wo 12-05-2010 - zo 16-05-2010

Wij hebben met zes volwassen en 7 kinderen een heerlijk weekend gehad. Een aantal opmerkingen: het huis ligt aan een weg waar niet veel maar wel hard wordt gereden, de achtertuin is niet afgesloten oppassen met kleine kinderen. Het huis ligt direct naast een varkenshouderij en dat ruik je.

Mevr. Lammens Nederland
Verblijfsdatum: vr 02-04-2010 - ma 05-04-2010

Verblijf: 02-04-2010 t/m 05-04-10 We hebben een heerlijk weekend gehad met 4 gezinnen (8 volwassen en 6 kinderen). Het huis is niet modern ingericht maar wel heel erg schoon > we hebben dit wel anders meegemaakt. Ook waren de bedden allemaal opgemaakt. Ondanks het wisselende weer hebben de kinderen heel veel buiten gespeeld en hebben dan ook volop gebruik gemaakt van het trapveldje, de schommels, glijbaan en wip. Ook hebben ze een brug gebouwd in een greppel. Ook hebben we volop gebruik gemaakt van de vele spelletjes, de sjoelbak was favoriet! Voor de rest was het heerlijk wandelen met de hond en er waren genoeg dingen in de omgeving te doen. Familie Veenstra, Bezemer, Beije en Lammens

Dhr. Van Der Zanden Nederland
Verblijfsdatum: vr 13-03-2009 - zo 15-03-2009

Het huis ziet er een stuk beter uit als je aankomt. De foto's doen het huis geen recht. Het is zeer schoon en prettig in "gebruik" Wij (onze familie van 13 personen) hebben een geweldig weekend gehad met meer dan voldoende ruimte en een hele mooie openhaard.Ook de kast gevuld met video's en gezelschapspelletjes worden als 'huislijk"ervaren en zijn veelvuldig gebruikt. Een huis om iedereen die iets wil vieren met een tiental personen aan te raden. fam Neve v Bremen en van der Zanden

Familie Viveen Nederland
Verblijfsdatum: vr 09-05-2008 - ma 12-05-2008

wij hebben een fijne vakantie gehad,het was een een mooi huis prima verzorgd,voor de kinderen een groot speel terein met leuke speeltoestellen Het was in een woord geweldig fam J.Viveen woudrichen 13-05-2008

Dhr. Fokkink Nederland
Verblijfsdatum: vr 27-04-2007 - ma 30-04-2007

Een uitstekend huis met goede voorzieningen (vooral voor kinderen). Houdt wel rekening met de geur van het platteland.

Familie De Vette Nederland
Verblijfsdatum: vr 08-09-2006 - zo 10-09-2006

we zijn met de hele familie naar dit bovenstaande huis geweest en hebben een gewldig weekend beleefd. Het weer was prachtig en de omgeving prima. Het huis zag er prima uit en was van alle gemakken voorzien. Heel prettig dat er een slaapkamer en badkamer op de begane grond is. Toverland was een daverend succes voor jong en oud. We kregen oma zelfs zover om in alle atracties te klimmen. Het subtropisch zwembad in Oostappen is ook een aanrader. Kortom een super weekend. Fam van Paassen te Den Hoorn(ZH)

Kaart
Centrum
5 km
Levensmiddelen
5 km
Restaurants
5 km
Openbaar vervoer
5 km
VVV
5 km

Andere bezoekers bekeken ook…

Huiscode: NL-5721-01
Beschikbaarheid en prijzen